חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח תושב חוזר

ביטוח רפואי לתושב חוזר באמצעות מדנס יעניק לך כיסוי ביטוחי למגוון שירותים רפואיים חיוניים, להם אינך זכאי במידה ולא שילמת דמי ביטוח לאומי ודמי ביטוח בריאות בתקופת שהותך בחו"ל.

מדוע תושב חוזר אינו זכאי לכיסוי ביטוחי לשירותים רפואיים מהמדינה?

תושב ישראל השוהה בחו"ל במשך שנתיים רצופות או יותר ואינו משלם דמי ביטוח בריאות למוסד לביטוח לאומי בארץ, או שהוא מפגר בתשלומיו יותר מ-12 תשלומים, תישלל ממנו הזכות לכיסוי ביטוחי מטעם המדינה עבור קבלת שירותים רפואיים בארץ, כפי שמקבל כל אזרח ישראלי המשלם את דמי ביטוח הבריאות.

כדי להיות זכאי מחדש לכיסוי לשירותים רפואיים, על התושב החוזר לחכות תקופת אכשרה (המתנה) של חודשיים על כל "שנת היעדרות" מן הארץ. מינימום תקופת ההמתנה הוא 4 חודשים ומקסימום התקופה – 18 חודשים.

אמנם, תושב חוזר יכול לפדות את תקופת ההמתנה על ידי תשלום מיוחד הקבוע בחוק בסך של 9,270 ₪, אך ניתן יהיה לקבל את הכיסוי הביטוחי לשירותים הרפואיים רק בתום 6 חודשים מיום התשלום.

הפתרון – ביטוח תושב חוזר

אנו במדנס מציעים לך ביטוח רפואי מקיף לכל תקופת ההמתנה בה המדינה לא תעניק לך כיסוי ביטוחי, החל משירותים רפואיים בסיסיים ועד לניתוחים מורכבים. באמצעות הביטוח הרפואי לתושב חוזר תזכה לכיסויים רבים הכוללים בין היתר: פינוי באמבולנס לבית חולים, ניתוחים פרטיים, הוצאות אשפוז ובהן הוצאות חדר מיון, הוצאות רפואיות שלא במסגרת אשפוז הכוללות טיפול / יעוץ רפואי, ביקור אצל רופא משפחה, רופא מומחה, בדיקות מעבדה, בדיקות אבחון, צילומי רנטגן וחבישה, טיפול חירום בשיניים, עזרה ראשונה והוצאות על תרופות במרשם.

ביטוח רפואי לתושב חוזר חיוני ביותר. ללא ביטוח זה, במידה ותזדקק לטיפול בבית חולים, תיאלץ לשלם מכיסך עשרות ואף מאות אלפי שקלים בעבור הטיפולים השונים.

ביטוח תושב חוזר באמצעות מדנס הוא כאמור ייחודי וחיוני לך ולבני משפחתך החוזרים לישראל. לכן, כדי לא לקחת סיכונים מיותרים, מוטב להשקיע סכום קטן עבור הפוליסה לך ולבני משפחתך כדי שלא תיאלצו להתמודד עם הוצאות רפואיות אסטרונומיות ומיותרות במקרה של צורך בטיפול רפואי.

לקבלת פרטים נוספים על ביטוח תושב חוזר, ניתן ליצור קשר בטלפון: 054-5771164

לקבלת הצעה מותאמת עבורך