חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח רפואי לאזרחים זרים בישראל

ביטוח רפואי לתושבים זרים החיים בישראל הינו חיוני והכרחי. אזרחים זרים אינם זכאים לביטוח בריאות ממלכתי כמו כל אזרח ישראלי ועל כן על כל אזרח זר בישראל לבטח עצמו בביטוח רפואי וניתוחים פרטיים המיועד לתושבי חוץ.

ביטוח זה מיועד עבור מגוון רחב של אזרחי מדינות זרות החיים בישראל: עובדי שגרירויות, נספחים, שליחים, ספורטאים ושאר עובדים מחו"ל שנשלחו לעבוד בישראל לתקופות ארוכות.

כל אותם בעלי אזרחויות זרות, חייבים לדאוג לעצמם לביטוח רפואי שיעניק להם פתרונות וטיפולים למקרים בהם יזדקקו לשירותים רפואיים. ללא כיסוי ביטוחי, במקרה של צורך בטיפול או בשירות רפואי ואף באשפוז, ייאלצו להוציא מכיסם סכומים רבים היכולים להסתכם במאות אלפי שקלים. העלות הנמוכה יחסית של ביטוח זה תעניק להם שקט ושלווה בידיעה שבריאותם מכוסה לכל אורך שהותם בישראל.

ביטוח רפואי וניתוחים פרטיים לאזרחים זרים בישראל או לעובדים זרים באמצעות מדנס מעניק מגוון כיסויים רפואיים נרחבים כגון:

  • הוצאות רפואיות בעת אשפוז בבתי חולים ציבוריים וכלליים בישראל
  • הוצאות רפואיות שלא במסגרת אשפוז הכוללות: רופא משפחה, רופא מומחה, בדיקות מעבדה, שרותי הדמיה, חבישה, א.ק.ג. ותרופות, טיפול חירום בשיניים
  • הוצאות העברת גופה לארץ המוצא

בנוסף, כולל הביטוח כיסוי מורחב לניתוחים פרטיים ובו: שכר מנתח בבית חולים פרטי, הוצאות בעת אשפוז בבתי חולים פרטיים, הוצאות חדר ניתוח, הוצאות בגין בדיקה פתולוגית  ושכר אח/ות בעת ניתוח.

כיסוי נוסף וחיוני הוא הריון ולידה הכולל: הוצאות רפואיות בעת אשפוז בבתי חולים ציבוריים בישראל, הוצאות רפואיות שלא בעת אשפוז: ביקור רופא, בדיקות מעבדה, אולטראסאונד והוצאות בגין סיכונים מיוחדים של מהלך ההריון, הוצאות בגין לידה רגילה / ניתוח קיסרי.   
ביטוח רפואי לתושבים זרים החיים בישראל המכסה גם ניתוחים פרטיים, הינו חיוני לכל מקרה בו תזדקק לטיפול רפואי החל מהבסיסי ביותר ועד לטיפול או ניתוח מצילי חיים. בעלות בסיסית ביותר תזכה לחבילת ביטוח בריאות היקפית שתעניק מענה לצרכיך הרפואיים ברגע האמת.

למידע נוסף על ביטוח רפואי וניתוחים פרטיים לאזרחים זרים בישראל ניתן ליצור קשר בטל: 073-212-8368

לקבלת הצעה מותאמת עבורך