טלפון: 03-6380000
כניסה/הרשמה לאזור האישי כניסה/הרשמה לאזור האישי
טלפון: 03-6380000

ילדה עם משקפיים בצד שמאל

ביטוח דירה

ביטוח דירה מורכב מביטוח מבנה ותכולת הדירה. ביטוח זה מעניק לך את הכיסוי הביטוחי הראוי לרכוש אשר השקעת בו את מיטב כספך ואולי גם כספים נוספים שלווית על מנת לממן את רכישתו. ביטוח הדירה נועד להגן עליך במקרה של נזק למבנה הדירה ולתכולתו בשל התממשותם של סיכונים שונים כמו שריפה, סערה, שיטפון, פריצה, גניבה ושוד, התנגשות כלי טיס במבנה ופגעים נוספים העלולים להסב לך נזקים כספיים משמעותיים ואפילו להותיר אותך ואת משפחתך ללא קורת גג.


במסגרת ביטוח דירה תהיה מוגן, בנוסף לכיסוי נזקי הרכוש גם בביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי (צד ג') ובביטוח חבות המעבידים כלפי המועסקים על ידך בדירה. כלומר, תהיה מכוסה גם במקרה שתוגש נגדך תביעה על ידי אדם שנפגע על ידך בדירה (או מחוצה לה בגבולות מדינת ישראל) או תיתבע לפי דיני הנזיקין על ידי עובד משק הבית מעל לסכום האמור להיות משולם על ידי הביטוח הלאומי.


לידיעתך:
ניתן ונהוג לבטח את מבנה הדירה ותכולתה בפוליסה אחת. מדנס מספקת לך מגוון פתרונות איכותיים לביטוח הדירה ותכולתה באמצעות תוכניות ביטוח משופרות אשר יסייעו לך להתמודד עם נזקי רכוש למבנה ולתכולה.
 

טפסים שימושיים

ביטוח תכולה


קרוב לוודאי שהשקעת זמן ומחשבה בעיצוב דירתך והשקעת כספים רבים ברכישת פריטי התכולה המלווים אותך מדי יום ביומו ומהווים חלק מהנוף של חיי המשפחה. על כן, לא כדאי להזניח את ביטוח התכולה. חשוב לדאוג מבעוד מועד לפתרון ראוי למקרה שתכולת הדירה תיגנב או תינזק.
ביטוח תכולה באמצעות מדנס מספק פתרון אופטימאלי שנועד להסיר דאגה מלבך בעת צרה.

 

לפרטים נוספים

 

ביטוח מבנה


רכישת דירה יכולה להיות ההשקעה הכספית הגדולה ביותר שעשית בחייך, לכן ביטוח מבנה הדירה הוא צורך הכרחי. הביטוח מגן על השקעתך מפני סכנות רבות כמו אש, עשן, ברק, התנגשות כלי טיס, נזקי סערה, שיטפון, הצפה ונזקי רעידת אדמה.
ניתן להוסיף לביטוח כיסויים שונים וביניהם שירות לתיקון נזקי צנרת.

לפרטים נוספים

 

ביטוח רעידת אדמה


ביטוח מפני נזקי רעידות אדמה הינו תוספת לביטוח דירה והוא מעניק כיסוי כספי למקרה של נזק בעקבות רעידת אדמה כך שבמידה ויעלה הצורך תמיד תוכלו לבנות מחדש.

 

לפרטים נוספים

 


ביטוח דירה

ביטוח דירה
אזור אישי
הרשמה למשתמש חדש משתמש קיים