חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח אחריות מקצועית למוסדות גריאטריים

ביטוח אחריות מקצועית רפואית למוסדות גריאטריים הוא בעל חשיבות מכרעת בהתנהלותו של כל מוסד גריאטרי או סיעודי, בית אבות, דיור מוגן או כל מוסד בו שוהים בני גיל הזהב.

ביטוח אחריות מקצועית רפואית למוסדות גריאטריים וסיעודיים הוא בעל חשיבות מכרעת היום, יותר מאי פעם. ביטוח לכיסוי האחריות המקצועית-רפואית (רשלנות רפואית) הינו חלק מהותי בניהול הסיכונים של כל מוסד. כידוע, ריבוי התביעות בתחום הרשלנות הרפואית בשנים האחרונות, העלייה בסכומי הפיצוי הנפסקים על ידי בתי המשפט ועליית מודעות המטופלים לזכויותיהם, בד בבד עם דרישות הרגולציה, טומנות בחובן סיכונים מוגברים.

מזה שנים רבות מביעה הקהילה הרפואית אמונה בבחירתה במדנס סוכנות לביטוח בע"מ לשמש כסוכני הביטוח שלה בתחום רגיש וחשוב זה. על קהל לקוחותינו נמנים מוסדות רפואיים רבים ואנו נשמח לצרף אתכם לקהל איכותי זה.
מדנס סוכנות לביטוח בע"מ מתמחה מזה קרוב ל-30 שנים בביטוח אחריות מקצועית של מוסדות רפואיים ולה ניסיון וידע רבים בתחום. השירות הניתן במסגרת תוכנית הביטוח כולל ניהול סיכונים וניהול תביעות על ידי מיטב המומחים בתחום, מנהלי סיכונים, עורכי-דין ויועצים רפואיים.
פוליסת ביטוח אחריות מקצועית רפואית המוצעת מבוססת על ניסיוננו העשיר בתחום וכוללת כיסוי מקיף הנותן מענה מיטבי לצרכיכם הייחודיים ובין היתר: כיסוי על בסיס יום האירוע; כיסוי למוסד ולצוות עובדיו; שירותים משפטיים לעובדי המוסד במקרה של הליכים משמעתיים, הליכים פליליים ותביעות המוגשות נגדם בגין לשון הרע (הכול בקשר לעיסוק המקצועי) ועוד.

אנו שמחים להפנותכם למאמרי "תיקים מספרים בתחום הגריאטריה", המופיעים ביחד עם מאמרי "תיקים מספרים" מתחומי הרפואה האחרים, זאת כחלק מהמאמץ שמשקיעה החברה לניהול סיכונים ברפואה בע"מ ממדנס, לשיפור בטיחות הטיפול.
אנו גאים לומר, כי מדובר במוצר הטוב ביותר הקיים כיום לביטוח אחריות מקצועית רפואית למוסדות גריאטריים וסיעודיים.

לפרטים נוספים, הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל: 03-6380480 ובפקס: 03-6380461, או בדוא"ל medmalins@madanes.com

לקבלת הצעה מותאמת עבורך