טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח אחריות מקצועית

מהו ביטוח אחריות מקצועית?

ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים מיועד לרופאים, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, ברוקרים ומנהלי תיקי השקעות, מתווכים, מתרגמים, כתבים טכניים ועוד.

בעולם המערבי מגמה ההולכת וגוברת של הגשת התביעות כנגד בעלי מקצועות חופשיים כאשר יותר ויותר עורכי דין צוברים לעצמם התמחות מיוחדת בתחום זה. תביעות רבות מוגשות כנגד רופאים על ידי מטופלים הטוענים לרשלנות רפואית של הרופא או גם של המוסד הרפואי בו הוא עובד. בנוסף, גם מטפלים ברפואה אלטרנטיבית, קוסמטיקאיות ומדריכי ספורט חשופים לתביעות מטופליהם ולקוחותיהם.

ביטוח אחריות מקצועית לבעל מקצוע חופשי באמצעות מדנס הוא צורך חיוני. קיומו של הביטוח מאפשר לבעל מקצוע לעסוק במקצועו ללא חשש מתביעות שונות. הכיסוי הביטוחי ניתן עד לגובה גבול האחריות המוסכם של חברת הביטוח הנקוב בפוליסה. הביטוח מכסה את אחריותו החוקית של המבוטח הנובעת מהפרת חובה מקצועית, רשלנות, מחדל או השמטה שנעשו בתום לב.

מדנס סוכנות לביטוח עוסקת בביטוח יותר מ-30 שנה ונחשבת כמומחית בעלת הידע הרב ביותר בישראל בכל הקשור לביטוח אחריות מקצועית בזכות ניסיונה העשיר בתחום זה. מדנס מובילה את ביטוח האחריות המקצועית בתחום הרפואה ומספקת פתרונות ביטוחיים ייחודיים וחדשניים בתחום ביטוח האחריות המקצועית אותם יצרה בעבור ציבור מבוטחיה: רופאים, חברי צוות רפואי ופארא רפואי, מרפאות, בתי חולים, מוסדות וקופות חולים.

ביטוחים נוספים

ביטוח אחריות מקצועית רפואית

ביטוח אחריות מקצועית באמצעות מדנס לעוסקים בתחום הרפואה, יקנה לך את הכיסוי הביטוחי הראוי והטוב ביותר אשר יספק לך הגנה ביטוחית במקרה של טענה לקיומה של רשלנות רפואית. הביטוח נכנס לפעולה מיד עם קבלת מכתב הדרישה הראשון עוד לפני שהתובע פונה לבית המשפט.

ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות חופשיים אחרים

רואה חשבון, מהנדס וכל בעל מקצוע חופשי אחר חשוף לתביעה מצד לקוחות אשר לא השיגו התוצאה הרצויה אותה קיוו להשיג באמצעות הטיפול של בעל המקצוע. ביטוח האחריות המקצועית מעניק לכם כיסוי ביטוחי כנגד תביעות הכולל ליווי משפטי וייעוץ משפטי ללא תשלום נוסף.

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...
לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...