טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות באמצעות מדנס, יעניק לך הגנה מקיפה מפני תביעות לקוחות הטוענות לרשלנות מקצועית מצדך.
ביטוח זה הפך להכרחי בישראל של השנים האחרונות בעקבות עלייה תלולה בהגשת תביעות מצד מטופלים ולקוחות על רשלנות מקצועית מצד נותני השירות.
כתוצאה מכך עבר שוק הביטוח מהפכות ושינויים המחייבים תשומת לב ואצבע על הדופק בתחומים אלה.

כמטפלת עצמאית הנך זקוקה לפוליסה אופטימלית, העונה לצרכים המקצועיים היחודיים שלך, וכוללת כיסוי ביטוחי רחב.
מדנס יזמה ופיתחה לראשונה בשוק הישראלי פוליסת ביטוח אחריות מקצועית במקצועות הקוסמטיקה.
מדנס סוכנות לביטוח בע"מ מתמחה מזה כ-30 שנה בהסדרת ביטוח אחריות מקצועית למקצועות השונים ולכן הינה החברה המומלצת ביותר לביצוע ביטוח זה. בנוסף, מדנס מתמחה במקצועות הקוסמטיקה בכל הענפים ומעניקה פתרון לכל קוסמטיקאית העובדת בתחום כעצמאית או שכירה. פוליסת הביטוח מכסה את עבודתך 24 שעות בכל מקום בארץ.

פוליסה זו מכסה נזקים כתוצאה מרשלנות בפעילות קוסמטיקה טבעית, קלאסית, הורדות שיער בעזרת מחט חשמלית (אפילציה), הורדת שיער בעזרת מכשור (למעט לייזר) ואיפור קבוע.

ללא ביטוח המגן מפני תביעות בתחום האחריות המקצועית, הנך חשופה לסיכון מיותר של הוצאת כספים בסכומים גבוהים על מנת להתגונן מפני תביעות שיוגשו נגדך, בזבוז זמן יקר שיפגע בעבודתך ופגיעה במוניטין הכל כך חשוב בתחומים אלה. על מנת להיות ערוך להתמודדות מול לקוח הדורשת מימון של הוצאות משפטיות ותשלום כספי עתידי כתוצאה מפסק דין, יש לדאוג לכיסוי ביטוחי.

לרכישת ביטוח אחריות מקצועית למקצועות הקוסמטיקה ולפניות בעניין הכיסוי הביטוחי יש לפנות למחלקת ביטוח אחריות מקצועית רפואית טל: 03-6380480

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...
לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...