חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תכנית חיסכון

פוליסה היא מסמך משפטי המכיל את כל פרטי ההתקשרות בין חברת הביטוח לבין המבוטח.
בפוליסת החיסכון (פוליסה פיננסית) מפורטים תנאי החיסכון, דמי הניהול ופרטים אישיים המעגנים את ההתקשרות בין החוסך לבין חברת הביטוח.
באמצעות פוליסה זו ניתן לחסוך לכל מטרה בפשטות ובשקיפות גבוהה ובדומה לניהול תיק השקעות פרטי.
כמו כן, ניתן לקבוע את גובה ההפקדה החודשית, לבחור בין מסלולי השקעה שונים ולמשוך את הכספים הנצברים בכל עת, ללא "עמלת יציאה".

הטבות בהפקדה

לראשונה, גם בהשקעות בסכומים נמוכים בפוליסות חיסכון ניתן לקבל את שירותי ניהול ההשקעות המובילים בישראל, המניבים שנה אחרי שנה תשואות מהגבוהות בשוק. במקביל, נהנים גם מעלויות ניהול אטרקטיביות ומהטבות מס ייחודיות הגלומות בפוליסה.
במידה וברצונך לנהל השקעות בצורה מקצועית כבר מסכומים קטנים או הנך מעוניין להפקיד סכומים קטנים בהוראת קבע מידי חודש לטווח ארוך עבור ילדיך או נכדיך – יש לנו פתרון מצוין עבורך.
מוצרי חיסכון והשקעה באמצעות פוליסות חיסכון הינם למעשה תיקים פיננסיים מנוהלים המאפשרים ללקוחות להצטרף לעולם ההשקעות בסכומי כסף נמוכים יחסית. התיקים מנוהלים על ידי בתי השקעות מהמובילים בשוק ההון הישראלי כך שיניבו תשואות מקסימליות, בהתאם לרמת הסיכון שנבחרה ולתנאי השוק המשתנים.

יתרונות תוכנית חיסכון

להשקעה באמצעות תוכנית חיסכון יתרונות רבים:

  • יתרונות מיסוי מהותיים – דחיית מס מלאה עד למשיכת הכספים. המשמעות – יותר תשואה בשבילך.
  • שילוב בין מגוון מסלולי השקעה – לרשותך מספר מסלולי השקעה מהם תוכל לבחור ולשלב בהתאם לכל טווח השקעה ומטרת השקעה.
  • מעבר חופשי בין מסלולי השקעה שונים – מעבר ללא עלויות וללא תשלום מס רווחי הון.
  • הפקדות בסכומים נמוכים – גובה הפקדה חודשית הוא החל מ-400 ₪ וגובה הפקדה חד פעמית הוא החל מ-10,000 ₪.
  • גמישות ונזילות מלאה – התוכנית מאפשרת לך נזילות מלאה, מידי יום, ללא "עמלת יציאה" וקנסות.
  • עמלות נמוכות – במסגרת התוכנית תהנה מעמלות ניהול נמוכות בהשוואה לאלטרנטיבות, פטור מדמי משמרת, דמי פתיחת חשבון, עמלות רכישה ומכירה, דמי ניהול מפרמיה ועוד.

מדנס מתמחה בשיווק מוצרים פנסיוניים ופיננסיים ולה זיקה למוצרים המנוהלים על ידי הגופים המוסדיים שנבחרו על ידה כמפורט לעיל, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) התשס"ה – 2005.

האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון ע"פ הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטיים של כל אדם. מדנס פיננסים הינה בעלת רישיון ממשרד האוצר לשיווק פנסיוני.

לתיאום פגישת אפיון צרכים וניתוח התיק הפיננסי:
עודד קידר
טלפון: 03-6380239
אימייל: odedk@madanes.com