חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תיק השקעות

תיק השקעות הוא נכס פיננסי המתנהל בחשבון ייעודי להשקעות בניירות ערך. תיק זה אינו יכול להיות מנוהל בחשבון העובר ושב, שכן משיכות והפקדות ישבשו את מהלכיו של מנהלו, ולכן מייעדים לתיק חשבון משלו.

איך זה עובד?

הלקוח הוא זה שמגדיר את מדיניות ההשקעות, כשהניהול נעשה על ידי מנהל השקעות מקצועי ובעל ניסיון.

  • כספי הלקוח מופקדים בחשבון ניירות ערך על שם הלקוח בסניף הבנק עימו הוא רגיל לעבוד.
  • לבית ההשקעות ייפוי כוח לביצוע פעולות קנייה ומכירה בלבד, כשהלקוח הוא זה שמגדיר את מדיניות ההשקעות. כלומר, את אחוז המניות המקסימאלי המותר בתיק ההשקעות וצרכים מיוחדים אחרים.
  • ללקוח גישה שוטפת לחשבון באמצעות סניף הבנק או אתר האינטרנט של בית ההשקעות.
  • בית ההשקעות גובה דמי ניהול, עמלות פעולה ודמי משמרת שנתיים ההולכים וקטנים ככל שהיקף התיק גדל. אלו, נגבים בחלק היחסי אחת לחודש על פי היקף התיק בסוף החודש.

סוגי תיקים מנוהלים

ניהול תיקי השקעות יכול להתבצע בשני אופנים (או בשילובם):

  • תיק השקעות המורכב מניירות ערך שונים ומנוהל ע"י מנהל השקעות מקצועי. יתרונו הוא, שדמי ניהול ועמלות קנייה ומכירה נקבעים על פי גודל התיק
  • תיק קרנות נאמנות המורכב מקרנות נאמנות. היתרון של תיק זה הוא בנוחות הניווט, בפשטות המעקב, ובאפשרות להשיג דחיית מס

מדנס מתמחה בשיווק מוצרים פנסיונים ופיננסים ולה זיקה למוצרים המנוהלים על ידי הגופים המוסדיים שנבחרו על ידה כמפורט לעיל, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) התשס"ה – 2005.

האמור לעיל אינו מהווה יעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון ע"פ הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטיים של כל אדם. מדנס פיננסים הינה בעלת רישיון ממשרד האוצר לשיווק פנסיוני.

לתיאום פגישת אפיון צרכים וניתוח התיק הפיננסי:
עודד קידר
טלפון: 03-6380239
דוא"ל: odedk@madanes.com