חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח עסק

ביטוח עסק יעניק לך את כל הכיסויים האפשריים לעסק שלך החשוף לסכנות רבות כמו דליקה, פריצה, נזקי מזג אוויר ועוד. הביטוח באמצעות מדנס יעניק לך כיסוי גם במקרה של תביעת צד שלישי של אדם שנפצע בשטח העסק. במדנס מגוון פתרונות לביטוח חברות, עסקים, משרדים, מרפאות, מפעלים ועוד. על מנת שכל הסיכונים העומדים בפני העסק שלך לא ישביתו אותו ויפגעו במקור הפרנסה שלך, אל תהמר על המזל ובטח את עסקך בביטוח עסק.

ביטוח לעסק ניתן להרכיב על פי הצרכים האישיים שלך ושל העסק. אנו במדנס יצרנו פוליסות מיוחדות לביטוח עסק המותאמות לצרכים הייעודיים של בתי עסק מיוחדים.

היחידה העסקית באגף הביטוח הכללי במדנס שוקדת מזה שנים רבות על מציאת פתרונות ביטוחיים לסקטור העסקי, הכולל ארגונים וגופים מקצועיים, מפעלי תעשייה וחברות מקומיות ובינלאומיות העוסקות בפעילות בארץ וברחבי תבל. היחידה העסקית של מדנס מורכבת מאנשי ביטוח מקצוענים, חתמים בעלי ניסיון של שנים רבות ועורכי דין.

פעילותה הייחודית של היחידה העסקית כוללת זיהוי וניתוח סיכונים ומציאת פתרונות ביטוח לסקטורים מקצועיים בהתאמה לצרכים המאפיינים כל סקטור, ארגון וקהילה. לקוחותינו ממליצים בפני חבריהם לערוך את ביטוחיהם במסגרת היחידה העסקית של מדנס.
היחידה העסקית נותנת שירותי ביטוח משרד לאלפי משרדים, ביניהם אדריכלים, מהנדסים, רואי חשבון, עורכי דין וגם בעלי תפקידים בשוק ההון כגון מנהלי תיקי השקעות, קרנות נאמנות וחתמים, ממוני בטיחות, מתווכי נדל"ן, מבקרי פנים, מתרגמים וכתבים טכניים ובעלי מקצועות צווארון לבן נוספים.

פתרונות ביטוחיים ניתנים על ידי היחידה בתחומים רבים וכוללים כיסויים המאפיינים את הסיכון לו חשוף המבוטח בתחום עיסוקו: ביטוחי משרד, ביטוח עבודות קבלניות ורכוש בהקמה וביטוחי חבות מיוחדים (אחריות נושאי משרה ודירקטורים, אחריות מוצר, אחריות מקצועית לא רפואית ופוליסות משולבות לחברות הייטק). בנוסף לכך מספקת היחידה העסקית פתרונות ביטוח מיוחדים לחברות נדל"ן, יזמים, קבלנים, חברות בנייה ועוד.

יתרונות ביטוח לעסק באמצעות מדנס

מדנס תבחר בקפידה את התוכנית לביטוח עסק המתאימה לך ביותר על פי צרכיך.
אנשי המקצוע המומחים של מדנס מלווים אותך ונמצאים לידך ברגעים הקשים והחשובים לך, ברגע האמת ובעיקר בשלב התביעות.

למידע נוסף על ביטוח עסק ניתן ליצור קשר עם טלי לוי גל בטלפון 073-2128213 או בכתובת האימייל tgal@madanes.com


ביטוח רכוש

ביטוח אובדן רווחים

ביטוח אחריות חוקית כלפי צד שלישי

ביטוח עבודות קבלניות / הקמה

ביטוח חבויות וסיכונים מיוחדים

ביטוח משרד

ביטוח סייבר

ביטוחים כלליים לחברות ולתעשיה

ביטוח חברות הייטק

לקבלת הצעת מחיר / שירות בפוליסה קיימת

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע, שיווק ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לחברות בתחום הביטוח והפיננסיים ולספקים לצרכים האמורים.