חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח רפואי לחו"ל

ביטוח בריאות בחו"ל נועד להקנות לנוסע הישראלי לחו"ל את כל השירותים הרפואיים להם יזדקק, בין אם בחירום ובין אם באמצעות טיפולים בסיסיים, בדיוק כפי שהיה מקבל בישראל במידה והיה נזקק להם. כל אזרח ישראלי משלם מדי חודש מס בריאות המקנה עבורו את כל השירותים הרפואיים להם הוא נזקק ולכן, במקרה חירום של אשפוז, טיפול או בדיקות, העלויות יהיו מכוסות פרט לטיפולים פרטניים אחרים.

ביטוח הבריאות שלך לא תקף בחו"ל

ביטוח בריאות זה אינו תקף בחו"ל וברגע שישראלי עוזב את הארץ הוא אינו מכוסה בביטוח רפואי כלשהו שיקנה לו את אותן זכויות. לכן, ביטוח רפואי בחו"ל חיוני מאין כמותו כי מעבר להנאה שבנסיעה – בין אם לחופשה, עסקים או עבודה – חשוב לשמור גם על הבריאות, כי לעולם אין לדעת מה עלול לקרות לך בחו"ל. ישראלים רבים מגלים מאוחר מדי כי עלויות האשפוז, הטיפול אצל רופא המשפחה והתרופות שנאלצו לקנות בחו"ל מרקיעות שחקים ויכולות לגרום להם לחור עצום בכיס במקרה הטוב ולפעמים אף לאי יכולת לעמוד בתשלום הגבוה. הם מגלים מאוחר מדי כי הטיפול שעלה עשרות אלפי דולרים היה יכול להיות כלול במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל שלהם – כלומר הביטוח הרפואי שהיה עולה להם שקלים בודדים ליום בלבד והיה יכול למנוע את הקטסטרופה הכלכלית אליה נקלעו.

בדוק היטב אילו כיסויים רפואיים יש תחת תנאי הפוליסה של ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל אפשרי לרכישה היום כמעט באמצעות כל חברות הביטוח, סוכני ביטוח, קופות החולים וחברות האשראי, כשכל חברה מציינת תעריף שונה לביטוח שלה. עם זאת, טיפ חשוב ביותר לפני שרוכשים ביטוח רפואי בחו"ל: בדקו היטב את תנאי הפוליסה ואל תסתכלו רק על המחיר, מכיוון שהכיסויים הביטוחיים שונים בין פוליסה אחת לאחרת ולעיתים כיסויים חשובים עלולים לא להופיע בפוליסה או שסכומי הכיסוי שלהם נמוכים במיוחד, כך שעלות הטיפול תיפול בסופו של דבר עליכם.
 
באשר לכיסוי רפואי, פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל אותן תרכשו חייבות לכלול לפחות את הסעיפים הבאים:

  • הוצאות רפואיות בעת אשפוז – על הכיסוי הכספי להיות לא פחות מ-1,000,000 דולר
  • הוצאות העברה ברכב יבשתי – אמבולנס שיפנה אתכם ממקום תאונה, פציעה וכדומה
  • פינוי אווירי ממקום האירוע לבית חולים קרוב – לעיתים נזקקים לפינוי במסוק ממקום תאונה או פציעה
  • הטסה רפואית לישראל – לעיתים, בעקבות פציעה או מחלה, לא ניתן לשוב ארצה בטיסה רגילה ונזקקים לליווי רפואי. ללא כיסוי להטסה רפואית, העלות עלולה להגיע למאות אלפי דולר
  • העברת גופה – גם במקרה טראגי של מוות בחו"ל, המשפחה עלולה לשאת בהוצאות גבוהות במידה וסעיף זה לא יהיה מכוסה
  • בנוסף ישנם כיסויים בסיסיים של איבוד או גניבת מטען אישי החשובים גם הם

ביטוח רפואי לחו"ל מותאם אישית

מעבר לסעיפים אלה חשוב לציין כי לעתים לכל תייר בחו"ל מתאימה פוליסה ייחודית לסוג הנסיעה או מצבו הרפואי.

נשים בהיריון מתקדם צריכות להתאים לעצמן את הפוליסה המתאימה להן. נשים בהיריון מתקדם של מעבר לשבוע ה-30, צריכות לרכוש פוליסת נסיעה לחו"ל עם הרחבה להיריון, ולוודא שההרחבה תואמת את שבוע ההיריון שבו נמצאת האישה. בנוסף, צריך לקחת בחשבון עד מתי נשארים בחו"ל: נניח שאת בשבוע 30 וצריכה לחזור בשבוע 32 – צריך לוודא שהכיסוי תקף עד תאריך זה וכמובן – לבדוק את כיסויי הרחבה גם למקרים של סיבוכים בהיריון. לבסוף, לקרוא היטב את הפוליסה ולדעת בדיוק מה היא מכסה.
 
גם אנשים החולים במחלות כרוניות דוגמת סרטן, מחלות לב, סוכרת וכדומה אינם יכולים לנסוע לחו"ל עם פוליסת נסיעות בסיסית ועליהם לרכוש לעצמם פוליסה ייעודית המקנה להם את השירותים הרפואיים להם יזדקקו.
 
ביטוח רפואי בחו"ל אם כן אינו סתם עוד מטלה בדרך לחו"ל וכדאי לבדוק היטב מה רוכשים בטרם הנסיעה. העלות הנמוכה יחסית של הביטוח יכולה לא רק לחסוך לכם כסף רב במקרה של צורך בשירותי הבריאות המקומיים, אלא אף להציל את חייכם.
 
אנו במדנס נשמח להציע לכם את ביטוח הנסיעות לחו"ל האטרקטיבי והמתאים לכם ביותר בהתאם לסוג נסיעתכם.
 
ניתן לבצע הזמנת ביטוח נסיעות באתר בהליך מהיר ומאובטח – לביצוע הזמנה אונליין לחצו כאן
באפשרותכם ליצור עמנו קשר בטלפון: 03-6380298 (שעות פעילות: ימים א'-ה' 16:00-08:00)