חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח המטען שהציל את הטיול

לקראת הנסיעה לחופשה בארצות הברית, החליטו ארבעת בני משפחת כגן לקחת עמם כמה שפחות ציוד ויצאו עם מזוודות כמעט ריקות, אותן תכננו למלא במסע קניות בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות. הדבר היחיד שרכשו עוד בטרם הנסיעה היה ביטוח נסיעות לחו"ל לכל אחד, כדי לקבל כיסוי רפואי על כל מקרה שלא יהיה.

המשפחה טיילה לאורך כל החוף המזרחי מניו יורק שבצפון ועד פלורידה בדרום ברכב שכור, כשלאורך כל המסע הם רוכשים לעצמם בגדים וגם מכשירים אלקטרוניים שמצאו במבצעים מפתים: מחשב כף יד, קונסולת משחקים לילדים, מצלמה דיגיטלית, מכשירי MP3 ועוד גאדג'טים ומציאות.
הטיול היה עמוס בחוויות – אחת מהן, לצערה של המשפחה, שלילית למדי. במהלך נסיעתם עצרו בתחנת דלק באזור מבודד על מנת להתרענן מעט מהנסיעה; כל המזוודות נותרו ברכב והמשפחה נכנסה למינימרקט כדי להצטייד להמשך הדרך. תוך דקות אחדות חזרו לרכב וחשכו עיניהם. דלת תא המטען הייתה פרוצה כשבתא עצמו לא נותר כל זכר למזוודות.

ברגע הראשון הם עוד התבוננו מסביב, אולי יצליחו לאתר את הגנב, אבל לשווא. האזור היה שומם. גם הקופאי במינימרקט לא חש במשהו חריג. כל שנותר להם לעשות היה לנסוע לתחנת המשטרה הקרובה, להגיש תלונה ולהתמרמר על מר גורלם. הדכדוך היה רב כי מעבר לבגדים להחלפה שהיו במזוודות, הן גם הכילו כמובן את כל הקניות שערכו במהלך הטיול. חישוב מהיר של ערך המטען הגיע למאות דולרים והיה ברור כי המזוודות לא יימצאו לעולם וכי הכסף שהושקע בקניות ירד לטמיון.
לשמחתה של המשפחה, שלא היתה בטוחה אם הביטוח שלה כולל גם כיסוי למטען, טלפון אחד לסוכן הביטוח הרגיע אותם לחלוטין. הסתבר כי מעבר לכיסוי הרפואי החיוני, הפוליסה כוללת גם כיסוי לגניבת מטען. סוכן הביטוח הבהיר כי יזכו לפיצוי כספי בתמורה להצגת חשבוניות הקנייה.
כשהם רגועים ונינוחים יותר, רכשו לעצמם בני המשפחה בגדים להמשך השהייה, פיצו עצמם בקניות חלופיות והמשיכו במסלול המתוכנן.
זמן קצר לאחר שובם ארצה זכו לקבל את הפיצוי על גניבת מטענם בחו"ל. כל מי ששאל אותם מה הייתה החוויה הכי טובה שלהם במהלך הטיול, זכה לתשובה "שיחת הטלפון עם סוכן הביטוח".

ניתן לבצע הזמנת ביטוח נסיעות באתר בהליך מהיר ומאובטח – לביצוע הזמנה אונליין לחצו כאן
באפשרותכם ליצור עמנו קשר בטלפון: 03-6380298 (שעות פעילות: ימים א'-ה' 16:00-08:00).