חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיקרי הביטוח

ביטוח למקרה מוות יעניק תשלומים חודשיים או חד פעמיים למוטבי הפוליסה במקרה של פטירת המבוטח במהלך תקופת הביטוח, לתקופה שנקבעה בפוליסה.
ביטוח למקרה מוות משלם למוטבים בשל מות המבוטח במהלך תקופת הביטוח את סכום הפיצויים הקבוע בפוליסה בתשלום אחד או בתשלומים חודשיים לתקופה שנקבעה מראש. התנאים המלאים לביטוח מפורטים בפוליסה.

תוקף תעריף ביטוח למקרה מוות

תוקף תעריף הביטוח למקרה מוות בפרמיה משתנה הוא למשך שנה אחת או חמש שנים (לפי תוכנית הביטוח). הפרמיה מתייקרת מדי שנה או מדי חמש שנים, בהתאם לתכנית הביטוח כאמור, בשיעורים שנקבעו מראש במועד התקשרות הביטוח. ישנו גם תעריף קבוע שצמוד למדד בלבד ואינו מתייקר עם העלייה בגיל המבוטח. הביטוח מתחדש באופן אוטומטי ללא צורך בהודעה מיוחדת או בהוכחת מצב בריאות, וזאת עד שהמבוטח מגיע לגיל 75 (תלוי בחברת הביטוח).
ביטוח מפני מוות הוא ביטוח בסיסי ומשווק במחיר שהוא זול יחסית למחיר של ביטוח חיים הכולל מרכיב חיסכון. מדובר בביטוח המבוסס על הסיכון למשך תקופת זמן ידועה מראש שאינו מאפשר צבירה חלק מהפרמיות לטובת המבוטח. ביטוח זה אינו כולל ערך פדיון או ערך מסולק ומסיבה זו המבוטח אינו זכאי לקבל את הסכומים ששילם בעבור הביטוח במקרה של ביטול.

יתרונות בביטוח למקרה מוות באמצעות מדנס

מדנס תבחר בקפידה את תכנית הביטוח מפני מוות המתאימה לך ביותר על פי צרכיך.
אנשי המקצוע המומחים של מדנס מלווים אותך ונמצאים לידך ברגעים הקשים והחשובים לך, ברגע האמת ובעיקר בשלב התביעות.

למידע נוסף על ביטוח למקרה מוות ניתן ליצור קשר בטל: 03-6380390