חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח חיים

מהו ביטוח חיים?

ביטוח חיים הוא סל של מוצרי ביטוח הבאים לתת מענה למקרה שאדם אינו יכול לעבוד בשל זקנה, נכות או חלילה מוות.
ענף ביטוח החיים כולל בתוכו מוצרי ביטוח הנותנים מענה לבעיות אלו:

  • ביטוח חיים (ביטוח למקרה מוות, ריסק) – ביטוח חיים המעניק לכם ולמשפחתכם ביטחון כלכלי במקרה של אסון לרבות מוות
  • ביטוח חיסכון לגיל פרישה (פנסיה) – ביטוח חיים בעל מרכיב חיסכון, המאפשר למבוטח לשמור על רמת חייו גם לאחר הפרישה ממקום עבודתו
  • אובדן כושר עבודה – ביטוח הנותן פיצוי חודשי במקרה שהמבוטח אינו יכול לעבוד בגלל בעיה רפואית הנובעת ממחלה או תאונה

מדוע כל כך חשוב לרכוש ביטוח חיים?

כל אדם במהלך חייו עושה כל שביכולתו על מנת להעמיד לרשותו ולרשות בני משפחתו את רמת החיים הגבוהה, הטובה והאיכותית ביותר. אך מה קורה ברגע בו המציאות מאלצת אותנו להתמודד עם מצבי קיצון בהם אנו מאבדים את מקורות הפרנסה בשל נכות, מחלה קשה, תאונה ואף מוות?

במקרים אלו נדרשים בני המשפחה להתמודד לא רק עם הטרגדיה שפקדה אותם, אלא במקביל עם מציאות כלכלית מורכבת וקשה. סל פתרונות ביטוחי החיים מבטיח לכל מבוטח ובני משפחתו "כיפת ברזל כלכלית", המעמידה לרשותם את התמיכה הכלכלית לה הם ראויים בעת אובדן מקורות פרנסה.

ביטוח חיים – הפתרון הכלכלי לעלייה בתוחלת החיים

העלייה המתמדת בתוחלת החיים מחייבת כל אדם לחשוב על עתידו הכלכלי לאחר גיל פרישה. פתרונות הביטוח של מדנס מאפשרים לכל אחד ואחת מכם להמשיך וליהנות מאיכות חיים מטיבה גם בגיל הפרישה בו אתם יוצאים לגמלאות. זאת באמצעות הבטחת מקורות הכנסה ראויים לגיל השלישי, הנכללים גם הם בתוך מרכיבי הפוליסה.

כמה ביטוח חיים צריך לקנות?

סכום ביטוח החיים הנדרש נקבע בעיקר על פי כמות האנשים אותם מפרנס המבוטח והגילאים שלהם. כך לדוגמה אדם שיש לו 3 ילדים קטנים ושכרו גבוה, ידרש לסכום ביטוח גבוה משמעותית מאדם שאין לו ילדים קטנים ושכרו נמוך.
סוכני הביטוח המקצועיים במדנס יסייעו לכם לקבוע את סכום הביטוח הרצוי למקרה מוות. במדנס משתמשים בתוכנות מתקדמות שעוזרות לחשב את סכום הביטוח הרצוי לכל מבוטח על פי מצב משפחתי ושכר.

מעוניינים לדעת כיצד לחשב את סכום ביטוח החיים שעליכם לרכוש למקרה של מוות?

ניסינו להדגים עבורכם חישוב של ביטוח למקרה של פטירה של מבוטח כדי להמחיש את גובה הסכום לו יהיו זכאים בני המשפחה במקרה של פטירה.
בדוגמה שלקחנו מדובר במשפחה ממוצעת – גבר נשוי עם 2 ילדים. נחשב מהו סכום הביטוח הנדרש לו במקרה פטירה שייקרה מחר בהנחה שיש לו שני ילדים בני שנתיים.
הכנסות הבעל היו כ-10,000 ₪. הכנסות האשה היו כ-4,000 ₪. סך כל ההכנסות למשק הבית היו 14,000 ₪. ידוע שמשפחה ממוצעת מנצלת את כל הכנסותיה החודשיות.

כאשר נפטר בעל הפוליסה, הכנסותיו ממקור העבודה אינן מתקיימות, כך שבמקרה ולא היתה לו פוליסת ביטוח חיים או פנסיה, ההכנסה היחידה של בני המשפחה היא מביטוח לאומי (כ-2,000 ₪) וממשכורתה של האשה. כלומר סך ההכנסות לאחר פטירת הבעל ירדו לכ-6,000 ₪, בשעה שהוצאות המשפחה נותרו כמעט זהות.
במידה וכן היה לבעל ביטוח חיים על סך של 1.5 מיליון ₪, הדוגמה אומרת שמרגע פטירתו ולמשך 20 שנה תקבל אשתו תשלום של 6,000 ₪ בחודש. סכום זה יאפשר לה לשמור על רמת החיים שהייתה למשפחה טרם פטירת בעלה, כולל דאגה לעתידם הכלכלי של הילדים.

אנו רוצים לעזור לכם להחליט איזה סכום ביטוח לרכוש לביטוח החיים שלכם.
הסכום של 1.5 מיליון ₪ חושב כדי לתת הכנסה של 6,000 ₪ לחודש למשך 20 שנה. הסכום שעליכם לרכוש נקבע באמצעות הכפלת הסכום ב-12 (חודשים) למשך 20 שנים, ומשמעו רכישת כיסוי של 1.5 מיליון ₪, בהנחת ריבית שהיא כמעט אפס.

צרו קשר עוד היום והבטיחו לכם ולמשפחתכם שקט כלכלי.
מספר הטלפון שלנו הוא: 03-6380390

לקבלת הצעת מחיר / שירות בפוליסה קיימת

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע, שיווק ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לחברות בתחום הביטוח והפיננסיים ולספקים לצרכים האמורים.