חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח אמבולטורי

ביטוח אמבולטורי באמצעות מדנס מעניק לך כיסוי רחב למגוון שירותי רפואה מתקדמים, לטיפולים מונעים, לייעוץ אצל רופאים מומחים ולבדיקות מתקדמות, בעלות חודשית אטרקטיבית ובהשתתפות עצמית סמלית.

הרפואה המודרנית מבינה היום כי הדרך הטובה ביותר לטפל במחלות היא לנסות למנוע אותן מראש, או לפחות לגלות אותן בשלביהן המוקדמים. גילוי מוקדם משפר באופן דרמטי את סיכויי הריפוי. עם זאת, האחריות למניעה ולגילוי מוקדם אינה מוטלת רק על הרופאים. אנחנו אלה שחייבים לדווח מוקדם על כל שינוי שחל בבריאותנו, ואלה שחייבים להקפיד לבצע את כל הבדיקות האפשרויות לגילוי מוקדם.

הכיסוי כולל:

  • בדיקות רפואיות אבחנתיות (MRI, CT) – עד סכום כמצוין בפוליסה
  • התייעצויות עם רופא מומחה – התייעצויות עם רופאים מומחים, לפי בחירת המבוטח, פרט להתייעצות עם רופא נשים בטיפולים שגרתיים, רופא משפחה ורופא ילדים
  • בדיקות לרפואה מונעת – למבוטחים מעל גיל 45 תבוצע אחת ל-3 שנים (לכל בדיקה), הבדיקה כוללת: בדיקת ממוגרפיה, פאפ סמיר, צפיפות עצם, בדיקת PSA, בדיקת לחץ תוך עיני, בדיקה לאבחון, מניעה וטיפול במחלות עורקי הלב והמוח
  • בדיקות היריון – הנחה בבדיקות היריון לסקירת מערכות ראשונה, סקירת מערכות שנייה, בדיקת שקיפות עורפית, בדיקת מי שפיר
  • טיפולים פיזיותרפיים
  • טיפולים כימותרפיים ורדיותרפיים ועוד

מדוע מדנס?

מדנס איננה מחויבת לחברות הביטוח או לפוליסות מטעמן ותרכיב עבורך הלקוח את הפוליסה המתאימה לך ביותר על פי צרכיך. אנו במדנס מתחייבים להקשיב לך, ללמוד את רצונותיך וצרכיך ולהתאים עבורך את חבילת ביטוח בריאות המתאימה ביותר.

לרכישת ביטוח בריאות ללקוחות פרטיים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6380390
לפניות שירות ללקוחות פרטיים, התקשרו 03-6380000

לקבלת הצעה מותאמת עבורך