חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוחים כלליים לחברות ולתעשיה

בית העסק או המפעל שלך עלול להינזק כתוצאה מדליקה, מזג אוויר סוער, מעשה זדון וסיכונים נוספים העשויים להסב לו נזקים כבדים שיפגעו או יגרמו להשבתה מלאה. בנוסף לכך, לקוח, עובד או כל אדם אחר שנפגעו במהלך הפעילות של המפעל או בית העסק, עשוי לתבוע את מי שלדעתו אחראי לנזק שנגרם לו או לרכושו.

אנו במדנס נעניק לך מגוון פתרונות ביטוחיים אשר יגנו על בית העסק או המפעל ויותאמו במיוחד לפי צרכיך.

היחידה העסקית באגף הביטוח הכללי במדנס שוקדת מזה שנים רבות על מציאת פתרונות ביטוחיים לסקטור העסקי, הכולל ארגונים וגופים מקצועיים, מפעלי תעשיה, וחברות מקומיות ובינלאומיות העוסקות בפעילות בארץ וברחבי תבל. היחידה העסקית של מדנס מורכבת מאנשי ביטוח מקצוענים, חתמים בעלי ניסיון של שנים רבות ועורכי דין.

פעילותה הייחודית של היחידה העסקית כוללת זיהוי וניתוח סיכונים ומציאת פתרונות ביטוח לסקטורים מקצועיים בהתאמה לצרכים המאפיינים כל סקטור, ארגון וקהילה. לקוחותינו ממליצים בפני חבריהם לערוך את ביטוחיהם במסגרת היחידה העסקית של מדנס.

היחידה העסקית נותנת שירותי ביטוח לאלפי משרדים, ביניהם: אדריכלים, מהנדסים, רואי חשבון, עורכי דין וגם בעלי תפקידים בשוק ההון: מנהלי תיקי השקעות, קרנות נאמנות וחתמים, ממוני בטיחות, מתווכי נדל"ן, מבקרי פנים, מתרגמים וכתבים טכניים ובעלי מקצועות צווארון לבן נוספים שלא פורטו ברשימה.

פתרונות ביטוחיים ניתנים על ידי היחידה בתחומים רבים וכוללים כיסויים המאפיינים את הסיכון לו חשוף המבוטח בתחום עיסוקו: ביטוחי משרד, ביטוח עבודות קבלניות ורכוש בהקמה וביטוחי חבות מיוחדים (כמו: אחריות נושאי משרה ודירקטורים, אחריות מוצר, אחריות מקצועית (לא רפואית) ופוליסות משולבות לחברות היי-טק). בנוסף לכך מספקת היחידה העסקית פתרונות ביטוח מיוחדים לחברות נדל"ן, יזמים, קבלנים, חברות בנייה ועוד.

הקהילות העסקיות המבוטחות באמצעותנו:

  • לשכת רואי חשבון בישראל – ביטוח אחריות מקצועית
  • לשכת מנהלי תיקי השקעות בישראל – ביטוח אחריות מקצועית לדירקטורים, לברוקרים ומנהלי השקעות
  • מלד"ן; ארגון המתווכים בישראל ורימקס – ביטוח אחריות מקצועית
  • לשכת עורכי הדין בישראל – ביטוח משרדי עורכי דין, משרדין
  • ארגון המתרגמים והכתבים הטכניים בישראל – ביטוח אחריות מקצועית

יתרונות ביטוח עסק ומפעלים באמצעות מדנס

מדנס תבחר בקפידה את התכנית לביטוח בית העסק או המפעל המתאימה לך ביותר על פי צרכיך.
אנשי המקצוע המומחים של מדנס מלווים אותך ונמצאים לידך ברגעים הקשים והחשובים לך, ברגע האמת ובעיקר בשלב התביעות.

*המידע והתנאים המפורטים כפופים לנוסח המלא של הפוליסה, תנאיה וסייגיה טל"ח.

למידע נוסף על ביטוח לעסק ניתן ליצור קשר בטל: 03-6380486