טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח נסיעות לסטודנטים

סטודנטים היוצאים ללמוד בחו"ל חייבים לזכור לבטח עצמם בביטוח בריאות לישראלים השוהים בחו"ל. ללא כיסוי ביטוחי, הסטודנט חשוף למחלות, תאונות, פציעות ועוד סכנות בדיוק כמו שהיה חשוף להן בארץ, אלא שבחו"ל, ללא ביטוח בריאות, הוא ייאלץ לשלם מכיסו סכומים בלתי אפשריים לכיסוי ההוצאות הרפואיות במקרה הטוב, או שיגלה שירותים רפואיים בלתי מספיקים במקרה הרע.

מדי שנה, אלפי סטודנטים ישראלים יוצאים ללמוד בחו"ל. מעבר ללימודים הקשים והממושכים, הסטודנטים צריכים להסתגל למדינה חדשה עם שפה, תרבות, מנהגים ומזג אוויר שונה.
לרוב, הסטודנטים והוריהם דואגים לכל צורכיהם החל מדירה, דרך ריהוט וציוד, שכר לימוד וכן תקציב לשהות הארוכה, אך רבים מהם שוכחים אולי את הפרט החשוב ביותר - בריאותם של הסטודנטים.
במידה והסטודנט חולה, נפצע או זקוק לאשפוז, עלות האשפוז ללא ביטוח בריאות בחו"ל עלולה להגיע לאלפי דולר ביום. לדוגמה, בארה"ב עלות יום אשפוז מתחילה ב-5,000 דולר וככל שהטיפול מורכב יותר כך גם העלות גבוהה יותר. אמנם, לחלק מהאוניברסיטאות יש ביטוחים המקנים לסטודנטים טיפולים בסיסיים, אבל רובם אינם כוללים כיסוי לימי אשפוז ובמקרה והסטודנט לא מכוסה בפוליסה מסודרת מהארץ, הוא ומשפחתו עלולים להיקלע להוצאות גבוהות מאוד.

פוליסת ביטוח בריאות בחו"ל באמצעות מדנס, תעניק לך הסטודנט כיסוי נרחב ומענה לכל מצב רפואי אליו חלילה תיקלע.

יתרונות פוליסת ביטוח סטודנטים בחו"ל

במדנס יתאימו עבורכם את הפוליסה המתאימה ביותר לאופי נסיעתכם.
למידע והתאמת פוליסה נכונה ניתן לפנות לנציג בטלפון: : 03-6380298 (שעות פעילות: ימים א'-ה' 17:00 - 08:00).

ניתן לבצע הזמנת ביטוח נסיעות באתר בהליך מהיר ומאובטח - לביצוע הזמנה אונליין לחץ כאן

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...