טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח משכנתא לחולים

ביטוח משכנתא מחולק לביטוח מבנה וביטוח חיים למשכנתא. שני ביטוחים אלה מבטיחים לבנק המשכנתאות שערך הדירה יישמר הן במקרה נזק לדירה בעקבות שריפה, פיצוץ, רעידת אדמה או כל נזק למבנה הדירה וכן במקרה מות לוקח המשכנתא שבעקבות מותו עלולה להיפסק החזרת כספי הלוואת המשכנתא לבנק המלווה.

למרות שכמעט כל אדם המעוניין במשכנתא יכול לקבל אותה כל עוד מצבו הפיננסי יציב, מרכיב ביטוח החיים בביטוח משכנתא עשוי להיות בעייתי מאוד למעוניינים במשכנתא הסובלים ממחלה כרונית כגון סרטן, מחלת לב, סוכרת, ניוון שרירים, איידס ועוד. מדוע?

המכשול למשכנתא

כאשר רוכשים ביטוח חיים, כל חברות הביטוח דורשות מהמבוטח למלא הצהרת בריאות הבוחנת את מצבו הרפואי של המבוטח ומחליטה על פיו האם ניתן לבטח אותו ובאילו תנאים. הליך זה נקרא חיתום ויש מקרים רבים בהם אנשים אינם עוברים את החיתום של חברות הביטוח ואינם יכולים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא ופועל יוצא מכך אינם יכולים לקבל משכנתא מהבנק מפני שזה מחייבם כתנאי מקדים לקבלת המשכנתא לערוך את ביטוח החיים.

אופציה, חברת בת מבית מדנס, המתמחה בביטוחים לחולים, מציעה לאדם הנתקל בבעיית החיתום ולערוך לו ביטוח חיים ייחודי שפיתחנו הנקרא "ביטוח חיים ללא חיתום". לסוג ביטוח חיים זה יכול להתקבל כל אדם ללא חיתום כלומר ללא שאלון בריאות, מה שאומר שניתן לרכוש אותו בכל מצב בריאות, אף לאחר התקף לב, סרטן, סוכרת קשה, ניוון שרירים, איידס ועוד.

ביטוח חיים זה שונה מביטוח חיים רגיל בשני נושאים מרכזיים:

  1. היות וביטוח החיים למשכנתא מוצע לאנשים עם בעיות רפואיות הוא יקר יותר
  2. בשלוש השנים הראשונות ביטוח זה אינו מכסה מחלות אלא תאונות בלבד כלומר אם המבוטח הלווה ימות חלילה ממחלה במשך שלוש השנים הראשונות של הביטוח כתוצאה ממחלה, לא ישולם סכום הביטוח אלא רק החזר של הפרמיה ששולמה, אולם לאחר שלוש שנים הביטוח הופך לביטוח חיים רגיל לכל דבר ועניין. אם המבוטח ימות מתאונה בשלוש השנים הראשונות הביטוח יכסה אותו במלא סכום הביטוח

לביטוח זה ניתן כאמור להצטרף בכל מצב בריאות מגיל 20 ועד 60, הביטוח מסתיים בגיל 67 וסכום הביטוח המקסימאלי הוא 650,000 ₪.

יתרון מעניין נוסף בביטוח זה הוא שהיות ובמקור הביטוח לא תוכנן כביטוח למשכנתא, סכום הביטוח שלו אינו פוחת עם השנים כמו בביטוח משכנתא רגיל אלא נשאר קבוע וכאשר יתרת המשכנתא פוחתת, נותרת יתרת סכום ביטוח שתוענק לבני המשפחה של הלווה – המוטבים - אם יקירם ימות בטרם עת.

ביטוח חיים למשכנתא ייחודי זה נותן מענה למי שלא יכול לרכוש ביטוח חיים רגיל, והוא מאפשר למי שאינו רוצה או יכול לחשוף את פרטיו הרפואיים לחברת ביטוח לרכוש ביטוח חיים, אשר מבטיח כי סכום הביטוח ישולם בלי כל שאלה.

מבוטחים רבים נעזרו בעבר בשירותיה של אופציה מבית מדנס לרכישת ביטוח חיים ללא חיתום בכל מצב בריאות, קיבלו משכנתא והגשימו את חלום רכישת דירה.

לפרטים נוספים על ביטוח משכנתא ניתן ליצור קשר בטל: 03-5244410

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...