טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

למה זה חשוב?

בביטוח למקרה מוות באמצעות מדנס מעניק למשפחה מקור של הכנסה כספית במות המפרנס. מעבר להלם והצער הרב שנגרמים בשל מוות במשפחה, אובדן הכנסתו של מפרנס עלולה להביא לריסוק כלכלי של התא המשפחתי כאשר הנטל עשוי ליפול על בני משפחה במועד שבו הם עדיין אינם ערוכים להתמודד עם המצב ולהביא לביטולן של תוכניות כמו לימודים אקדמאיים, חתונה, רכישת דירה ועוד.
קיומו של ביטוח למקרה מוות מאפשר למשפחה לשמור על אורח החיים הרגיל מבלי להזדקק לעזרתם של אחרים ומבלי שיהיה צורך לעשות שימוש בכספים שנחסכו במשך זמן רב למטרות חשובות אחרות.
מדנס מקשיבה לצרכיך ומספקת לך ביטוח למקרה מוות המתאים לך ביותר.

חשוב לדעת

בעת ההצטרפות לביטוח חיים נדרש המבוטח לגילוי מלא של פרטים מהותיים ורלוונטיים לפי דרישת חברת הביטוח. בדרך כלל, מדובר בפרטים הקשורים במצבו הבריאותי של המבוטח, תחביביו ועיסוקו. לעיתים, דורשת חברת הביטוח, כי המבוטח יעבור בדיקות רפואיות או ימציא מסמכים שונים לגבי מצבו הבריאותי. חברת ביטוח רשאית שלא לקבל לביטוח כל אדם שהוא. אי מסירת פרטים מלאים ונכונים לחברת הביטוח במועד ההתקשרות, עשויה להביא לשלילת תשלום תגמולי ביטוח החיים למוטבים לאחר פטירת המבוטח.

יתרונות בביטוח למקרה מוות באמצעות מדנס

מדנס תבחר בקפידה את תכנית הביטוח מפני מוות המתאימה לך ביותר על פי צרכיך.
אנשי המקצוע המומחים של מדנס מלווים אותך ונמצאים לידך ברגעים הקשים והחשובים לך, ברגע האמת ובעיקר בשלב התביעות.
 
למידע נוסף על ביטוח למקרה מוות ניתן ליצור קשר בטל: 03-6380390

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...