טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח אחריות מקצועית לרפואה אלטרנטיבית

ביטוח אחריות מקצועית לבעלי מקצועות הרפואה האלטרנטיבית יעניק לך הגנה מקיפה מפני תביעות מטופלים או לקוחות הטוענים לרשלנות מקצועית מצדך. ביטוח זה הפך להכרחי בישראל של השנים האחרונות בעקבות עלייה תלולה בהגשת תביעות מצד מטופלים ולקוחות על רשלנות מקצועית מצד נותני השירות. כתוצאה מכך עבר שוק הביטוח מהפכות ושינויים המחייבים תשומת לב ואצבע על הדופק בתחומים אלה.

כמטפל עצמאי הנך זקוק לפוליסה אופטימלית, העונה לצרכים המקצועיים היחודיים שלך, וכוללת כיסוי ביטוחי רחב.הסוכנות מתמחה מזה כעשרים שנה במתן פתרונות לעוסקים במקצועות הרפואה האלטרנטיבית. הביטוח מיועד לרפלקסולוגים, מעסים, נטורופתים, מטפלים בשיאצו, ברפואה סינית, בצמחי מרפא, בביו אנרגיה, בשיטת אלכסנדר, בשיטת גרינברג, בפרחי באך, מטפלים ארומתרפיים, מטפלי הילינג ורייקי. בנוסף, ביטוח זה גם מיועד למקצועות המים הטיפוליים - לעוסקים בהידרותרפיה, ווטסו, ג'הרה וטיפולים שיקומיים.

במסגרת הביטוח למקצועות הרפואה האלטרנטיבית פוליסת ביטוח אחריות מקצועית כוללת:

  • צד ג' - נזק תאונתי פתאומי ובלתי צפוי בקליניקה / במכון (צד ג') ובכל מקום בו את/ה עובד/ת.
  • נזק כתוצאה מייעוץ שגוי
  • הוצאות ושרותים משפטיים בגין תביעה
  • תקופת דיווח מאורכת
  • ליווי אישי בכל הקשור לפעילותך המקצועית

לידיעתך, בידנו פוליסה ייחודית לקליניקה בא אתה עובד המותאמת לצרכים הייחודים שלך.
ללא ביטוח המגן מפני תביעות בתחום האחריות המקצועית, הנך חשוף לסיכון מיותר של הוצאת כספים בסכומים גבוהים על מנת להתגונן מפני תביעות שיוגשו נגדך, בזבוז זמן יקר שיפגע בעבודתך ופגיעה במוניטין הכל כך חשוב בתחומים אלה. על מנת להיות ערוך להתמודדות מול לקוח הדורשת מימון של הוצאות משפטיות ותשלום כספי עתידי כתוצאה מפסק דין, יש לדאוג לכיסוי ביטוחי.

*המידע והתנאים המפורטים כפופים לנוסח המלא של הפוליסה, תנאיה וסייגיה טל"ח.

לרכישת ביטוח אחריות מקצועית לרפואה משלימה ולפניות בעניין הכיסוי הביטוחי יש לפנות למחלקת ביטוח אחריות מקצועית רפואית טל: 03-6380480

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...