טלפונים חיוניים
צרו עמנו קשר בטלפון 03-6380000
שעות פעילות: ימים א’-ה
8:00-16:00
טלפונים נוספים במדנס

ביטוח אופניים בחו"ל

טיול אופניים בחו"ל הוא חוויה אישית ומשפחתית שרק מי שרכב במסלולי אופניים תוצרת חוץ יודע שהיא לא תישכח במהרה. חופשת אופניים באירופה או בארה"ב מקנה לך אפשרות להכיר נופים קסומים ומסלולי אופניים מהאגדות שרק מי שרכב בהם יודע עד כמה הם מיוחדים.
אופני הכביש או השטח הם מאמצעי התחבורה הזמינים והנפוצים ביותר לטיולים המאפשרים לך ולמטיילים איתך להגיע למקומות אליהם לא ניתן להגיע עם כלי רכב ממונעים ורק באמצעות האופניים, תוכלו ליהנות הן מעשייה ספורטיבית והן מגילוי יעדים ואתרי תיירות ייחודיים וממסלולים מרתקים.

אבל, לפני שאתה טס לחו"ל לטיול אופניים משפחתי או עם חברים, כדאי לך לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל לך ולאופניים שלך. מדוע? בין אם מדובר ברכיבת אופניים רגועה לשם הטיול בלבד ובין אם מדובר ברכיבת אופניים ספורטיבית או אתגרית במסלולים קשים, הרכיבה חושפת אותך ואת הסובבים אותך לסכנות פציעה וחבלה שעלולות להסתיים גם באשפוז ולעתים יצריכו גם חילוץ ממקום התאונה.
פוליסת ביטוח לרוכבי אופניים* בחו"ל באמצעות מדנס, תעניק לך כיסוי ביטוחי למקרים של פציעה וצורך באשפוז במדינה בה תרכב על אופניך וכן תכסה עבורך הוצאות של הטסה רפואית לישראל במידת הצורך.
לתשומת לבך, הן החילוץ והן הטיפול הרפואי יוענקו לך קרוב לוודאי גם ללא ביטוח אופניים בחו"ל, אולם, ללא ביטוח זה כל העלויות יחולו עליך והן עלולות להסתכם במאות אלפי דולר. לעומת זאת, רכישת פוליסת ביטוח אופניים בחו"ל במחיר זעום ביחס לטיול כולו, תכסה בעבורך את כל ההוצאות הללו ותוכל לטייל עם אופניך בחו"ל ללא כל דאגה.

בנוסף, בוודאי השקעת לא מעט באופניים שברשותך ולא תרצה לסכן אותם במקרה של תאונה או גניבה. גם במקרה זה, האופניים שלך מכוסים בפוליסת ביטוח האופניים באמצעות מדנס.

עיקרי פוליסת ביטוח אופניים בחו"ל

  • כיסוי הוצאות רפואיות גבוה
  • הפוליסה אינה מוגבלת בכיסוי עלות יום אשפוז
  • הפוליסה אינה מוגבלת בכיסוי הוצאות ביקור רופא
  • הוצאות העברה ברכב יבשתי
  • פינוי אווירי ממקום האירוע לבית חולים קרוב
  • הטסה רפואית לישראל
  • כיסוי לפגיעה בצד שלישי
  • כיסוי נזק תאונתי לאופניים
  • כיסוי לגניבת האופניים

שים לב - ביטוח הנסיעות הרגיל אינו מכסה פעילות כמו רכיבת אופניים בחו"ל ולכן, אם תיפצע חלילה במהלך החופשה, ללא ביטוח רכיבת אופניים, לא תהיה מכוסה – כל עלויות החילוץ, אשפוז וההטסה לישראל, יחולו עליך ומדובר בסכומים שיכולים להגיע למאות אלפי דולרים. לכן, כדי ליהנות מטיול אופניים כיפי, חווייתי ונטול דאגות, כדאי לרכוש ביטוח אופניים בחו"ל.

ניתן לבצע הזמנת ביטוח נסיעות באתר בהליך מהיר ומאובטח - לביצוע הזמנה אונליין לחץ כאן

באפשרותך ליצור עמנו קשר בטל: 03-6380298 (שעות פעילות: ימים א'-ה' 17:00 - 08:00).

*בכפוף לתנאי הפוליסה
** הכיסוי הביטוחי אינו חל על האופניים בזמן המצאותם בטיסה ו/או בהובלה

לקבלת הצעת מחיר או שירות לחץ כאן
טוען...

מידע שמסרת ותמסור, ברצונך ובהסכמתך, יישמר אצלנו וישמש את קבוצת מדנס לצורך דיוור ישיר, ניתוח מידע ומתן השירותים. ייתכן שהמידע יועבר לספקים וחברות בתחום הביטוח והפיננסיים לצרכים האמורים

לקבלת הצעת מחיר או שירות
צור קשר התקשר עכשיו
Loading...