חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים, אחריות מקצועית לרופאי שיניים

מדנס מציעה את פוליסת האחריות המקצועית רפואית הטובה ביותר היום לרופאי שיניים. הפוליסה היא היחידה בשוק על בסיס יום האירוע.
אנו מלווים את קהל רופאי השיניים כבר עשרות בשנים ומוצאים פתרונות לכל דרישה בקשה ובעיה שעולה מן השטח.
מאז יציאתו של חוזר משרד הבריאות לעניין הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים על ידי רופאי השיניים ב 2011 אנו עמלים בכל המישורים, הרפואיים והמשפטיים לנסות ולמצוא דרך לסייע לקהילת רופאי השיניים בבעיה שנוצרה.

הרחבה להזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים במסגרת מרפאת השיניים

לאחר תקופה ארוכה של מאמצים ומאבקים, ובמטרה לתת את המענה המלא לרופאי השיניים בישראל, אנו שמחים להציע הרחבה לפוליסת האחריות המקצועית הרפואית שלכם הכוללת כיסוי בגין הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים במסגרת מרפאת השיניים.
רופאי שיניים הרוכשים באמצעותנו פוליסת אחריות מקצועית רפואית לרופאי שיניים, זכאים לרכוש גם את ההרחבה לטיפולי הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי זמניים.
לקוחותינו נהנים מפוליסת האחריות מקצועית רפואית הטובה והמקיפה ביותר בשוק, פוליסה ייחודית על בסיס יום האירוע תחת מבטח ישראלי ומערך השירות המקצועי של מדנס.

יתרונות הפוליסה המשולבת:

  • פוליסה על בסיס יום האירוע, היחידה בשוק
  • ניהול תביעות וסיוע משפטי של MCI, מחלקת התביעות המקצועית של מדנס.
  • שירות ניהול סיכונים ברפואה על ידי MRM, ללא תוספת תשלום. הן בעניינים הקשורים למרפאת השיניים והן בעניינים הקשורים להזרקות בוטוקס וחומרי מילוי זמניים.
  • כיסוי לנזק כלכלי טהור ולשירותים משפטיים ללא עלות נוספת
  • מערך שירות ותפעול אדיב, מקצועי, אישי ויעל האמון על מתן שירות רק בנושאי אחריות מקצועית רפואית
  • הפוליסה היחידה שנותן מענה מלא ומפורש למצב המשפטי הקיים בתחום הזרקות הבוטוקס וחומרי המילוי הזמניים על ידי רופאי שיניים.
  • כיסוי להזרקות בכל חלקי הפנים
  • כיסוי לשירותים משפטיים הכולל מעבר לכיסוי בגין נזקי גוף, גם שירותי הגנה משפטית בהליכים פליליים, בהליכים משמעתיים, בהליכים כנגד המבוטח ואשר מקורם בחוק איסור לשון הרע או בחוק הגנת הפרטיות, בהליכים הקשורים לסכסוכי עבודה בין רופא השיניים המבוטח לבין המעסיק שלו.
  • הטבות לחברי ההסתדרות לרפואת שיניים

*כל האמור לעיל כפוף לתנאי הפוליסה ולחריגיה.
**תנאי הכיסוי, היקפו והפרמיה הנדרשת עבורו הינם בכפוף להליך חיתום ספציפי, לניסיון התביעות ולאישור המבטח.

לרכישת ביטוח אחריות מקצועית רפואית ולפניות בעניין הכיסוי הביטוחי ובנושאי הגבייה יש לפנות למחלקת ביטוח אחריות מקצועית רפואית:
טל: 03-6380480
פקס: 03-6380461
דוא"ל:  medmalins@madanes.com