חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות שירותים פיננסיים

מחלקת שירותים פיננסים הינה מחלקה פיננסית אשר נוצרה מתוך הצורך לתת פתרונות פיננסים מקצועיים ללקוח בכל הקשור לתחום קופות הגמל, קרנות השתלמות, קופת פיצויים מרכזית, תיקי השקעות כסף נזיל ותחום ה- Family Office.
מחלקת שירותים פיננסים מקיימת שיתופי פעולה אסטרטגים עם מספר בתי השקעות מהמובילים בשוק ההון בישראל ויכולה להתאים ללקוח את המוצרים עפ"י צרכיו האישיים, דבר המאפשר לנו לבחור את המוצר המתאים ביותר ללקוח ללא כל מחויבות או סנטימנטים לבית השקעות מסוים או לקופה מסוימת.

תהליך ההצטרפות קל ובטוח והקשר של הלקוח מול בית ההשקעות, נעשה מול החברה בצורה נוחה, מקצועית ותוך שקיפות מלאה. לרשות הלקוח עומד צוות שלם אשר ישמח לעזור בכל שאלה, בעיה או בקשה.
מחלקת שירותים פיננסים איננה חברת בת או חלק מתאגיד פיננסי, עובדה המקנה לנו את היתרון לבחור את הגופים שישרתו את אינטרס הלקוח בלבד ומאפשרת לנו להתאים את הניהול לאופי הלקוח ולעזור ללקוח לבחור את המוצר הנכון ביותר עבורו תוך אפיון צרכים מלא.
מחלקת שירותים פיננסים מתחייבת לעקוב אחר ביצועי הקופות באופן שוטף ולעדכן את הלקוח בשינויים חריגים ומהותיים בביצועי הקופות. מעבר לכך, כל לקוחות מדנס פיננסים יקבלו באופן שוטף עדכונים תקופתיים בנוגע ליתרות חשבונותיהם ותשואות הקופות.

אנשי המקצוע שלנו ישמחו לפגוש אותך על מנת:

  • לבחון את רמת הסיכון והתאמת קופת הגמל לפרופיל רמת הסיכון שלך
  • לבדוק את ביצועי הקופות בעלות מאפייני סיכון זהות
  • לבחון את הגוף המנהל – ישנה חשיבות רבה למוניטין שהגוף צבר בהשגת תשואות גבוהות ויכולתו להמשיך ולהשיג גם בעתיד תשואות גבוהות. כמו כן, יש לבדוק את יכולתו המוכחת לבטח את נכסיו מפני משברים בשווקי ההון
  • לבחון הטבות מס ושיקולי מיסוי בהפקדה לקופת הגמל
  • לבחון את העלויות (דמי הניהול)

לאחר ניתוח התיק הפיננסי תינתן המלצה כוללת לגבי סך הנכסים.

לרשותך עומד צוות מקצועי אשר ייתן לך מענה מידי ומקצועי.

מדנס מתמחה בשיווק מוצרים פנסיונים ופיננסים ולה זיקה למוצרים המנוהלים על ידי הגופים המוסדיים שנבחרו על ידה כמפורט לעיל, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) התשס"ה – 2005. האמור לעיל אינו מהווה יעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון ע"פ הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטיים של כל אדם. מדנס פיננסים הינה בעלת רישיון ממשרד האוצר לשיווק פנסיוני.

לתיאום פגישת אפיון צרכים וניתוח התיק הפיננסי:
עודד קידר
טלפון: 03-6380239
דוא"ל: odedk@madanes.com