חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני מאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים בגיל השלישי ולאפשר לעצמנו חיים נוחים המאפשרים תפקוד עצמאי מבלי שיהיה עלינו להסתמך על קצבאות הביטוח הלאומי (ששיעורן אינו מובטח מראש). לכן, חשוב להתכונן לקראת גיל הפרישה כבר עכשיו באמצעותו של ביטוח זה. הדוגמה המצערת הממחישה את הצורך בביטוח פנסיוני היא חייהם הקשים והדלים של מאות אלפי קשישים בישראל שכל קיומם נסמך על הקצבה הזעומה המשולמת להם על ידי המוסד לביטוח הלאומי.

הביטוח הפנסיוני באמצעות מדנס נועד להבטיח לכם רמת חיים נאותה, במקרה של פגיעה במקור הכנסה בעקבות הגיעכם לגיל הפרישה או בשל מקרה מוות או אובדן כושר עבודה (פנסיית שאירים ופנסיית נכות). הביטוח הפנסיוני, בדומה לביטוח חיים, מקנה הכנסה חודשית, כתחליף למשכורת (הכנסה מעבודה) ומאפשר לכם את המשך הפרנסה לאורך שנים. הביטוח מבוסס על חסכון פנסיוני הנצבר בקופת הפנסיה לאורך שנים, ועל כן מומלץ להתחיל את הביטוח הפנסיוני כבר בגיל צעיר על מנת לאפשר צבירה נאותה בתשלומים סבירים.

במסגרת הפתרונות המספקים מענה בתחום הביטוח הפנסיוני, אנו במדנס מציעים לך להבטיח את עתידך באמצעות:

הטבות מס בביטוח פנסיוני

על מנת לעודד את הציבור לחסוך בביטוח פנסיוני לגיל פרישה, המדינה מעניקה הטבות מס לעמיתי קרנות הפנסיה, ביטוח המנהלים וקופות הגמל.

יתרונות הביטוח הפנסיוני באמצעות מדנס

מדנס תבחר בקפידה את תכנית הפנסיה המתאימה לך ביותר על פי צרכיך.
אנשי המקצוע המומחים של מדנס מלווים אותך ונמצאים לידך ברגעים הקשים והחשובים לך, ברגע האמת ובעיקר בשלב התביעות.
 
מדנס מתמחה בשיווק מוצרים פנסיונים ופיננסים ולה זיקה למוצרים המנוהלים על ידי הגופים המוסדיים שנבחרו על ידה כמפורט לעיל, כהגדרתה בחוק הפיקוח על שירותים פיננסים (עיסוק בייעוץ פנסיוני ושיווק פנסיוני) התשס"ה – 2005. האמור לעיל אינו מהווה יעוץ ו/או המלצה לרכישת מוצר פנסיוני ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני בידי בעל רישיון ע"פ הדין, המתחשב בנתונים ובצרכים הפרטיים של כל אדם. מדנס פיננסים הינה בעלת רישיון ממשרד האוצר לשיווק פנסיוני.

למידע נוסף על ביטוח פנסיוני ניתן ליצור קשר בטל: 03-6380390